Modele telefonash

Set pjatash 18 Cope matériau cilesore porcelani Permasat e photons duhura per nje tryeze perfekte Kabëll karikimi Remax micro USB. Për karikim dhe sinkronizim të dhënash në të njëjtën… Kualitet ekselent Zëri. Redukton zhurmën e ambientit, erës dhe jehonën. Për telefonata,… Shes ose nderroj iPhone 5s noir gris 16GB ne gjendje te Mir CDO GJE funksionale empreinte digitale â IOS na kontaktoni përmes: EMAIL: [email protected] E-mail: [email protected] W Karikues makine USB me 2 Porta. Shpejtësi e lartë karikimi. Efikasitet i lartë, i… B shes iPhone 7, 128 GB italien, Shum mire mbajtur, rozgold. … Ordinateur portable HP modeli 250 G6 Notebook Memorje RAM 4GB, DDR3-1600 Kohezbollah Gjatja e Baterise Deri ne 8 Ore canta HP e perfshire Karikues Muri Baseus letour Dual U charger (EU).

Karikim je shpejtë dhe je sigurtë. RRIT… Shitet Tablet LG G Pad F 8.0 me Karte SIM 4G LTE (Internet shume i shpejte), tableti eshte pothuaj i Kabell karikimi USB/Dock 30Pin me terheqje. E pershtatshme par Apple iPad, iPhone 4/4S… Merci pour l`intérêt le produit est 100% neuf original dans la boîte avec le projet de loi de garantie aimablement WRI Mbaji Telefoni universale. Dizajn rezistent ndaj tronditjes dhe rreshqitjes. E… I Ardhur nga Italia, me garanci nga Apple ne te gjithe EUROPEN. vetem telefonata 670 Karikues Telefoni për makinë. Kabëll me spirale, je zgjatshëm Deri 1,5 m konektor… B 1200 w subwooferi + 1000W amplifikatori 2 Chanel.

te dyja Kenwood….. B Shitet aparat Canon EOS Kiss x 4 ne gjendje shume te mire.me dy lente….. Shitet LG G6 eu Charms PA asnje shenj perdorimi me Memorie 32 GB mundesi perte vendosur Karte Memor bateri e jashtme Power Bank Remax 5000mAh me bateri Li-Polimer. Dizajn je hollë &… IPhone 7!!! 4 muaj i perdorur ne gjendje perfekte me Shenja minimale perdorimi! Gjendja 9.8/10 ko na. B shes kompjuter Bureau TW Markes Apple. Kompjuteri eshte Bléré Sapo ka dal ne Fund te 2014. eshte ne gjendje te perkryer i perdorur shume Pak ici. Ska asnje gervishtje dhe funskionon si i ri PASI NUK eshte perdorur Fare.

Ka nje procesor 1,4 GHz Intel Core i5. Memorie prej 8gb. Grafik Intel Core HD… Apple iPhone XS Max-256GB-Ari (i HAPUR) A1921 (CDMA + GSM) Karakteristikat Kryesore të Produktit Mbajrer Telefoni universale. Me kllapa te rregullueshme ne gjeresi. Moi ngjitje… B shitet fotokopje/Printer/Scanner a4/a3 Bardh e Zi/me ngjyra porte LAN USB modeli: Toshiba 2020c 4 muaj i perdorur. Ka akoma Rreth 80% te bojerave Brenda.

cmimi: 55 ` 000 Leke te Reja (550 Mije Leke te vjetra) Tél.: 068 200 8484 FLM… B Pershkrimin: Processeur: processeur Intel Core-8950hk (2,9 GHz de vitesse d`horloge, 4,8 GHz Max Turbo) Chipset: cm246 mémoire: 32GB (2x 16GB) DDR4-2 666 MHz affichage de la mémoire: 17,3 “UHD 16:9 (3840 x 2160) 4k EDP IPS-niveau graphique affichage module: NVIDIA GeForce gtx1080 w ordinateurs portables. jpg/8g gd… . B Shitet iPhone 6 or shume Pak i perdorur i bler Jashte bashke me Kutine dhe kufjet 0688415240… Mbaji Telefoni Universale, me vakum. E pershtatshme par smartphone, PDA, GPS, MP4…. Telefoni Mbaji par smartphone, PDA, lecteur MP3 et MP4, ETJ. Ne Kete mbaji Mund… Mbajtëse Telefoni mobile Universale, ngjyrë argjendi. Dizenjuar per tu ngitur ne…

Noël à l`avance promo offre par Apple manufacture Merci pour l`intérêt de la produc i Bléré ne Tirane para 1 muaji i ri, me Kuti aksesore Letra FATURE garanci gjithcka, absolutisht i r televizor 32 “LED rezolucion HD kornize e Holle dhe audio cilesore B Shitet nje frigorifer ngrires Esht 3.1 me 2 Esht CDMA frigoriferike dhe 2 i lart… B Samsung Galaxy note 9, S9 +, S9 305 EUR WhatsApp + 447841621748 Apple iPhone XS, XS Max, x, Huawei ne jemi shumicë e vendosur në mbretërinë e bashkuar. të Errësira telefonat celularë janě Origjinale, funksionojnë me të Errësira rrjetin. dërgesa nga FedEx ose DHL 48 orë. ofertë Promocional… B shes kompjutrin LG 2giga RAM 2giga Kart grafike e shes per arsye MOS perdorimi. (Ka punuar SH Pak Ore Pune)… Mbajtëse pijesh dhe Telefoni në të njëjtën kohë. Vendoset Tek grilat e ventilimit.